Team

BartekBartek Guentzel - Jeden z niewielu edukatorów przyrody w Polsce. Twórca Wyprawy Małych Traperów - Pojezierze Brodnickie - cyklicznych warsztatów przyrodniczy dla rodzin, odbywających się na Pojezierzu Brodnickim. Wiedzy i szacunku do przyrody uczył się od najmłodszych lat, towarzysząc ojcu-rybakowi w połowach. Natomiast edukatorskie szlify zdobywał m.in. na kursach „W dziką stronę” organizowanym przez Ośrodek Działań Edukacyjnych Źródła oraz na rocznym kursie Wildnispädagogik w Niemczech. Pasjonat przyrody, surwiwalu i pracy z dziećmi, której uczył się pracując w warszawskim Ośrodku Kultury Ochoty. Od kiedy został “panem Traperem” więcej czasu spędza w plenerze, niż w domu. Tata Julka i Stacha.
Gosia Gosia Musiał - na co dzień zajmuje się wspieraniem rodziców w ich rodzicielskich wyzwaniach. Prowadzi autorskie warsztaty i szkolenia dotyczące rodzicielstwa i komunikacji z dziećmi, udziela konsultacji indywidualnych w tym zakresie. Pisze bloga Dobra Relacja - Małgorzata Musiał, na którym dzieli się tym, czego na bieżąco uczą ją jej dzieci.
MartaMarta Niewiadomska-Guentzel - Psycholog społeczny, politolog i redaktor. Umiejętność „ogarniania rzeczywistości” zdobywała w organizacjach pozarządowych, instytutach naukowych, instytucjach państwowych i biznesie. Teraz weryfikuje je w Akademii Trapera i w pełnoetatowym byciu mamą.
Łukasz Musiał - zajmuje się szeroko pojętym projektowaniem graficznym i multimediami. Na co dzień prowadzi Paper Eye Studio. Projekt wspiera od strony wizualnej i promocyjnej. Twórca loga Ekspedycji Rodzinnej.